REKLAMA
poniedziałek, 27, czerwiec 2022
REKLAMA

(ZDJĘCIA) W Parku Traugutta trwa Piknik Wśród Róż

poniżej dalsza część artykułu

W Parku Traugutta w najlepsze trwa Piknik Wśród Róż. To już druga edycja imprezy i organizatorzy przygotowali całą paletę atrakcji – zarówno dla starszych, jak i młodszych mieszkańców Kutna.

Od godziny 12 dzięki Plenerowym Targom Różanym i Kiermaszowi Różanych Różności kutnianie mogą kupić najpiękniejsze odmiany róż od najlepszych producentów z całego kraju. Nie brakuje także ręcznie robionej biżuterii i różanych kosmetyków.

Pamiętano także o najmłodszych i przygotowano dla nich wiele zabaw i konkursów. W parku spotkać można „żywe” maskotki, które chętnie bawią się i pozują do zdjęć z dziećmi.

poniżej dalsza część artykułu

Nie zabraknie także koncertów. Na scenie w Parku Traugutta wystąpią dziś (od 14:00) lokalne zespoły taneczne i wokalne w bloku koncertowym zatytułowanym ,,Róża dla mamy’’. Poza tym czekają nas koncerty zespołów folklorystycznych oraz Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie. Prawdziwą muzyczną ucztą będzie sobotni wieczór, który upłynie nam przy muzyce romskiej i bałkańskiej, a o niezapomniane wrażenia zadba zespół Romanca.

Przez całe dwa dni do Waszej dyspozycji będą zielone trawniki w Parku Traugutta, gdzie na majowe lenistwo zapraszamy całe rodziny z dziećmi – nie zapomnijcie o kocach i piknikowych koszach! My zagwarantujemy moc atrakcji i dobrego humoru! – zapewniają organizatorzy, czyli Kutnowski Dom Kultury i UM Kutno.

poniżej dalsza część artykułu

poniżej dalsza część artykułu

reklama

Warto przeczytać:

reklama