(ZDJĘCIA) Walczewski jako Święty Mikołaj. Wyjątkowe Mikołajki pod Krośniewicami

Jak co roku w zajeździe Basior w Skłótach w gminie Krośniewice odbyły się Mikołajki dla najmłodszych, zorganizowane przez Ewą Stolarczyk, radną Rady Miejskiej w Krośniewicach. W rolę Świętego Mikołaja jak co roku wcielił się Tomasz Walczewski, obecny członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Mikołajki przeznaczone były dla dzieci z okręgu nr 13. Ewa Stolarczyk, radna z tego okręgu przeznaczyła na organizację imprezy mikołajkowej równowartość trzech swoich diet. Prezenty otrzymało ok. stu milusińskich.

W trakcie imprezy nie zabrakło też konkursów sportowych i innych, w których nagrody ufundowali: Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik, członkowie Zarządu Powiatu Kutnowskiego: Tomasz Walczewski i Marek Kubasiński, Tomasz Marciniak – Przewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego oraz Bartosz Czechowski – radny Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Akcję wsparła Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie oraz Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. Mundurowi prowadzili konkursy oraz rozmawiali na temat bezpieczeństwa.

W Mikołajkach obok dzieci ich rodziców oraz przedstawicieli Powiatu Kutnowskiego, udział wzięli także m.in. Tadeusz Woźniak – poseł na Sejm RP, Katarzyna Erdman – burmistrz Krośniewic oraz Monika Kilar-Błaszczyk, która reprezentowała senatora Przemysława Błaszczyka. Od nich dzieci też otrzymały upominki.

- R E K L A M A -

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: