reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Wciąż szukają zaginionego mężczyzny. Wiesz, co się z nim dzieje?

W dalszym ciągu trwają poszukiwania zaginionego Jarosława Rapczyńskiego z Żychlina. W akcję zaangażowani się policjanci i strażacy z regionu.

Mężczyzna wyszedł z domu 28 czerwca tego roku i do tej chwili nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. Zaniepokojeni bliscy poinformowali o tym fakcie służby, a te rozpoczęły poszukiwania.

- R E K L A M A -

W sobotę kutnowska policja opublikowała zdjęcie pana Jarosława oraz informacje, które mogą być przydatne w jego rozpoznaniu.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulę na krótki rękaw koloru szarego z nadrukiem z przodu, spodnie 3/4 dresowe, buty koloru czarnego, sportowe – informowała st. asp. Aneta Kowalska z KPP Kutno.

Jak informują strażacy z OSP Śleszyn, w sobotę po godzinie 11:30 zostali zadysponowani do akcji poszukiwawczej zaginionego mężczyzny z Żychlina. W akcji udział brali również strażacy z Kutna i Żychlina, a także policja. Akcja jest wciąż prowadzona, co potwierdza kutnowska policja.

- R E K L A M A -

Osoby, które posiadają informację na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie ul. Toruńska 14 lub telefonicznie na numer 997.

Zaginął Jarosław Rapczyński – policja prowadzi poszukiwania

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: