(? ZDJĘCIA) Weekend cudów w Kutnie, czyli finał Szlachetnej Paczki

Trwa weekend cudów, bo tak nazywany jest finał Szlachetnej Paczki. Dziś aż 48 rodzin z powiatu kutnowskiego otrzyma pomoc.

- R E K L A M A -

Przygotowania do dzisiejszego dnia trwały wiele tygodni. 25 wolontariuszy w pocie czoła działa dziś w „Dąbrowszczaku”, gdzie swój magazyn i siedzibę ma kutnowska Szlachetna Paczka. To stąd dary powędrują aż do 48 rodzin z terenu naszego powiatu.

Wolontariuszy, na czele Agnieszką Sakson-Koniuszy, koordynatorką Szlachetnej Paczki, odwiedził dziś między innymi prezydent Zbigniew Burzyński, a także MotoMikołaje.

- R E K L A M A -

Jak podkreślają wolontariusze (jest ich w sumie 25), choć pracy jest dużo i zmęczenie daje się we znaki, to chęć niesienia pomocy i radość obdarowanych rodzin rekompensuje wszystkie trudy.

Jestem wolontariuszką Szlachetnej Paczki już od wielu lat. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku mamy naprawdę dużą ilość rodzin i przygotowywaliśmy się do tego dnia od dawna. Choć jesteśmy zmęczeni, to jednak widok uśmiechniętych twarzy i radosnych rodzin, które otrzymują paczki, jest bezcenny i na długo zapada w pamięci – mówi Angelika Nowacka, wolontariuszka Szlachetnej Paczki.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: