(ZDJĘCIA/WIDEO) Andrzej Duda odwiedził nasz region! „Wasz entuzjazm dodaje siły i energii”

Ten wieczór mieszkańcy Strzelec i okolic zapamiętają na długo! Wszystko za sprawą wizyty Andrzeja Dudy, który 12 lipca w drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim.

- R E K L A M A -

A. Duda w niedzielę miał swój wieczór wyborczy w Łowiczu. Następnie udał się do Strzelec, które były pierwszym przystankiem kampanii wyborczej przed drugą turą. W Strzelcach pojawiło się wielu mieszkańców z powiatu kutnowskiego. Nie zabrakło także polityków i działaczy PiS-u z naszego regionu.

Nasz głos ma znaczenie! Dziękuję, że przyszliście tu dzisiaj. Zaczyna się dziś ostateczny etap wyścigu o to, jaka będzie Polska przez kolejne lata. W 2015 r. walczyłem o to, aby polskie sprawy były inaczej prowadzone, i tak się stało. Te ostatnie 5 lat to było ukierunkowanie na polską rodzinę, na jej codzienność. Podeszliśmy do wszystkiego poważnie – mówił w Strzelcach Andrzej Duda.

- R E K L A M A -

Chcę kontynuować politykę budowania Polski, politykę godności. Dosyć mówienia, że Polska jest brzydką panną. Chcę, abyście mi Państwo pomogli w budowaniu Polski. Konkurencja nie waha się zaprzeczyć wszystkiemu co do niedawna robiła, byle tylko pozyskać głosy. To dopiero I tura. Trzeba się mobilizować i pytać innych, kiedy im się lepiej żyło. Poprzyjcie dobry kierunek dla Polski. Otwarcie mówię o polskim rolnictwie i realizuję jego interesy. Chcę, aby rolnicy mieli poczucie, że państwo traktuje ich poważnie – mówił do mieszkańców powiatu kutnowskiego A. Duda.

Świetne spotkanie pomimo późnej pory. Wasz entuzjazm dodaje siły i energii. Dziękuję, że mogę na Was liczyć! – podsumował na Twitterze spotkanie w Strzelcach A. Duda.

- R E K L A M A -

Przebieg całej wizyty Andrzeja Dudy w Strzelcach możecie obejrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/876190442879685/
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: