Wiadomości KutnoKutno(ZDJĘCIA/WIDEO) Dom stanął w płomieniach, jedna osoba ranna. Duża akcja strażaków

(ZDJĘCIA/WIDEO) Dom stanął w płomieniach, jedna osoba ranna. Duża akcja strażaków

Przed godziną 22 w miejscowości Janów (gmina Bedlno) doszło do groźnego pożaru budynku mieszkalnego. Jedna osoba została ranna.

- Reklama -

Zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Janów (gm. Bedlno) wpłynęło do dyżurnego KP PSP w Kutnie dokładnie o 21:44.

- Reklama -

Na miejsce natychmiast zadysponowano kutnowskich strażaków, a także druhów z okolic miejsca pożaru m.in. z Bedlna, Pniewa i Żychlina. Łącznie na miejscu działało 6 zastępów straży pożarnej.

Okazało się, że w płomieniach stanął drewniany dom. Poparzona została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia.

- Reklama -

Po przybyciu jako pierwsi na miejsce zdarzenia rozwinęliśmy jedną linię w obronie pozostałej części budynku przed rozprzestrzenieniem się ognia, a następnie do przeszukania mieszkania. Okazało się że w środku może przebywać osoba poszkodowana która została przez nas natychmiast ewakuowana z płonącego budynku. Strażacy z OSP Żychlin zajęli się poszkodowanym, a następnie przekazali ratownikom medycznym z karetki – relacjonują druhowie z OSP Bedlno.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/477868173146841
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: