reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Dom stanął w płomieniach, jedna osoba ranna. Duża akcja strażaków

Przed godziną 22 w miejscowości Janów (gmina Bedlno) doszło do groźnego pożaru budynku mieszkalnego. Jedna osoba została ranna.

- R E K L A M A -

Zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Janów (gm. Bedlno) wpłynęło do dyżurnego KP PSP w Kutnie dokładnie o 21:44.

Na miejsce natychmiast zadysponowano kutnowskich strażaków, a także druhów z okolic miejsca pożaru m.in. z Bedlna, Pniewa i Żychlina. Łącznie na miejscu działało 6 zastępów straży pożarnej.

- R E K L A M A -

Okazało się, że w płomieniach stanął drewniany dom. Poparzona została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia.

Po przybyciu jako pierwsi na miejsce zdarzenia rozwinęliśmy jedną linię w obronie pozostałej części budynku przed rozprzestrzenieniem się ognia, a następnie do przeszukania mieszkania. Okazało się że w środku może przebywać osoba poszkodowana która została przez nas natychmiast ewakuowana z płonącego budynku. Strażacy z OSP Żychlin zajęli się poszkodowanym, a następnie przekazali ratownikom medycznym z karetki – relacjonują druhowie z OSP Bedlno.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/477868173146841
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: