(ZDJĘCIA, WIDEO) Gwiazda Mastercheef’a i wiceprezydent Boczkaja gotują dla kutnian

Na stadionie trwa wspólne gotowanie gwiazdy Mastercheef’a Junior Zosi Zaborowskiej, wiceprezydenta Kutna Jacka Boczkai i kutnowskich restauracji.

Zosia Zaborowska jest gościem specjalnym dzisiejszego pikniku rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Kutnie. Na scenie nie zabrakło też wiceprezydenta Boczkai, który słynie ze swojego kulinarnego zamiłowania. Jak sam mówi, jego specjalnością jest kuchnia włoska.

- R E K L A M A -

I choć dziś zabraknie specjałów z Italii, to wiceprezydent otrzymał specjalny fartuch i wcielił się w rolę szefa kuchni.

- R E K L A M A -

Przez cały dzień kutnowskie restauracje będą prześcigać się w kulinarnych popisach. Jako pierwsza wystąpiła restauracja Retro, która przygotowała dla kutnian: omlet z warzywami, mus owocowy z nasionami chia oraz gofry z bitą śmietaną.

Na scenie zaprezentują się jeszcze Zajazd Basior (naleśniki), Hotel Restauracja Rondo (burgery), Dwór Sójki (bananowo, kokosowo, zdrowo i domowo) oraz Pałac Malina (łosoś w zielonej panierce z parmezanem w sosie pistacji, confitowany w kaczym tłuszczu, bataty, kulka truflowa oraz nowalijki).

- R E K L A M A -

Dzięki hostessom, kutnianie będą mogli zasmakować tych wszystkich pyszności!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: