Kultura Tak kutnianie powitali 2018 rok!

[ZDJĘCIA, WIDEO] Tak kutnianie powitali 2018 rok!

- reklama -

Pokaz laserów, kolorowe fajerwerki, tysiące konfetti i szampańska zabawa – tak w skrócie wyglądało powitanie nowego roku podczas Sylwestra przed Ratuszem w Kutnie.

Impreza rozpoczęła się o 23 wspólną zabawą z DJ-em, który serwował mieszkańcom największe hity ostatnich miesięcy. Było również przemówienie prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego oraz widowisko laserowe. Tradycyjnie o północy w niebo poszybowało mnóstwo kolorowych fajerwerków i Kutno wystrzałowo powitało Nowy 2018 Rok!

- reklama -

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz wideo:

- reklama -

Najnowsze wiadomości: