(ZDJĘCIA/WIDEO) Marszałek Grzegorz Schreiber z wizytą w Kutnie

- reklama -

Po godzinie 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ul. Kościuszki 16 rozpoczęło się spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy w Łódzkiem”, których gospodarzem jest Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber.

Spotkanie otworzył Marszałek – Grzegorz Schreiber, później głos zabrał Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, który przekazał na ręce marszałka pamiątkowy grawer w podziękowaniu za dobrą współpracę.

- reklama -

W ramach projektu, Marszałek Województwa Łódzkiego wraz z grupą ekspertów odwiedza powiaty Województwa Łódzkiego z informacją o ofercie dla samorządów, mieszkańców i organizacji pozarządowych.

Podczas spotkań przedstawiciele Urzędu i podległych instytucji przybliżają aktualne i planowane konkursy, programy, nabory i granty.

- reklama -

W spotkaniu wzięli udział także: wicestarosta – Marek Jędrzejczak, Członkowie Zarządu Powiatu Kutnowskiego: Tomasz Walczewski, Jolanta Pietrusiak, radni powiatu kutnowskiego, burmistrzowie i wójtowie Powiatu Kutnowskiego, sołtysi.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

[🔴 NA ŻYWO] Wizyta Marszałka Grzegorza Schreibera w Kutnie ⤵️

Opublikowany przez Panorama Kutna Środa, 16 września 2020
- reklama -


1 KOMENTARZ

  1. Patrzę na tych ludzi i z przykrością informuję że zmierzamy w prostej linii do średniowiecza. No ale jak widać tak mamy żyć w POLSZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama