reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Narastają demonstracje w Kutnie. Kilkaset osób znów wyszło na ulice

W Kutnie nie ustają demonstracje osób, które nie zgadzają się z zaostrzeniem prawa aborcyjnego. W naszym mieście odbyły się dziś kolejne protesty, które przyciągnęły kilkaset osób.

Środowa manifestacja rozpoczęła się na Placu Piłsudskiego. Tam powitano wszystkie osoby i marsz ruszył w miasto.

- R E K L A M A -

Pierwszym punktem było biuro posła Tadeusza Woźniaka na Pl. Wolności, gdzie przyklejono antyaborcyjne plakaty. Następnie manifestacja przeszła pod biuro posła Tomasza Rzymkowskiego. Kilkset osób przeszło ul. Wyszyńskiego, Jana Pawła i Grunwaldzką, paraliżując ruch drogowy w Kutnie.

Dodatkowo dziś, niemal w tym samym czasie gdy tłum gromadził się pod biurami poselskimi, inna grupa spowalniała ruch drogowy swoimi samochodami. O 17 zmotoryzowany protestów jechał przez ul. Kościuszki, Barlickiego, rondo Solidarności, Barlickiego i Kościuszki.

- R E K L A M A -

Z kolei po godz. 19 protest ma przemieszczać się z kolei przez Jana Pawła II, Troczewskiego, Łąkoszyńską, DK92, Łęczycką, Rondo Solidarności i Barlickiego.

Nad bezpieczeństwem uczestników protestów, osób postronnych i kierowców po raz kolejny czuwali kutnowscy policjanci. Obyło się bez większych utrudnień na drogach i nie doszło do żadnych incydentów.

ZOBACZCIE WIDEO I ZDJĘCIA:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: