PanoramaKutna.plKutno(ZDJĘCIA/WIDEO) Nowe ustalenia ws. tragedii na DK60. BMW chwilę przed wypadkiem uniknęło zderzenia z ciężarówką

(ZDJĘCIA/WIDEO) Nowe ustalenia ws. tragedii na DK60. BMW chwilę przed wypadkiem uniknęło zderzenia z ciężarówką

Są nowe ustalenia śledczych w sprawie wypadku na DK60 w Kutnie, w którym zginęły dwie osoby, a trzy są ciężko ranne. Jak się okazuje, chwilę przed tragedią, BMW mogło zderzyć się z ciężarówką!

-

Jak powiedział Panoramie Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-latek kierujący BMW wyprzedzał toyotę i po zakończonym manewrze wrócił na swój pas.

Wtedy zaczął tracić panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas. Uniknął zderzenia z tirem, jednak po chwili czołowo zderzył się z volkswagenem, którym podróżowały trzy osoby. Wiele wskazuje na to, że kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – informuje Krzysztof Kopania.

-

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 16 na DK60 przy ul. Bitwy nad Kutnem. W wyniku wypadku zginęły dwie kobiety: 21–letnia pasażerka bmw i 30–letnia pasażerka vw. Kierowcy oraz 4-letnie dziecko podróżujące vw zostali zabrani z obrażeniami do szpitala.

-

Więcej o wypadku pisaliśmy w tym miejscu: (ZDJĘCIA/WIDEO) Nie żyją 2 kobiety. Co stało się na obwodnicy Kutna? Jest komunikat policji

ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/2510229665855614/
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

-

Nie przegap: