Wiadomości KutnoKutno(ZDJĘCIA/WIDEO) Podpalenie pod Kutnem! Z żywiołem walczy sześć zastępów straży pożarnej

(ZDJĘCIA/WIDEO) Podpalenie pod Kutnem! Z żywiołem walczy sześć zastępów straży pożarnej

Sześć zastępów straży pożarnej od kilku godzin walczy z pożarem budynku gospodarczego w Bedlnie. Wszystko wskazuje na to, że było to podpalenie!

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

- Reklama -

Zgłoszenie o pożarze w Bedlnie wpłynęło do służb dokładnie o godzinie 20:40.

Na miejscu okazało się, że w płomieniach stanął murowany budynek gospodarczy, który był wypełniony słomą w balotach. Cały czas trwa akcja gaśnicza. Podano również prądy wody w obronie pobliskiego budynku. Są to pustostany i nikt nie został poszkodowany – powiedziała Panoramie Ewelina Skibińska-Pyda, dyżurny operacyjny powiatu KP PSP w Kutnie.

- Reklama -

Na miejscu działa obecnie sześć zastępów straży pożarnej: 2 JRG Kutno i po jednym z OSP Bedlno, Żychlin, Pniewo i Stradzew.


Jako prawdopodobną przyczynę pożaru strażacy przyjęli podpalenie. Jak mówią świadkowie, chwilę przed wybuchem pożaru w okolicy widzieli samochód, który wzbudził ich podejrzenia. Okoliczności wyjaśniać będzie teraz policja.

Przypomnijmy, w zeszłym roku w gminie Bedlno doszło do serii podpaleń. W tym roku, na początku lutego odnotowano już dwa pożary w okolicach Bedlna, z czego przynajmniej jeden wybuchł w wyniku podpalenia.

O sprawie będziemy jeszcze informować.

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/1012416419158244/

ZOBACZ GALERIĘ:- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: