reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Posłanka Matysiak otworzyła swoje biuro. W Kutnie pojawił się lider Lewicy

Punktualnie w samo południe nastąpiło otwarcie biura posłanki Pauliny Matysiak. Z tej okazji w Mieście Róż pojawił się jeden z liderów Lewicy, Adrian Zandberg.

- R E K L A M A -

Gdyby w zeszłym roku 22 lutego ktoś powiedział mi, że rok później będę otwierała swoje biuro poselskie, to najzwyczajniej bym nie uwierzyła. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc i wsparcie bardzo wielu osób – mówiła do zgromadzonych posłanka Paulina Matysiak. – Część z nich siedzi tutaj na sali; oddali swoje głosy na mnie, wspierali dobrym słowem, pracą i zaufaniem. Chciałam w tym momencie bardzo za to wszystko podziękować, bo polityka to jest gra zespołowa i samemu niewiele można osiągnąć. To, że mogę otworzyć biuro, jest możliwe dzięki temu, że tyle osób trzymało za mnie kciuki i mi pomagało.

Biuro posłanki Matysiak mieści się w Dworku Modrzewiowym przy ul. Narutowicza 20. W gmachu pojawiło się dziś wielu przedstawicieli samorządu, lokalnych działaczy politycznych, a także wyjątkowy gość – Adrian Zandberg, jeden z liderów Lewicy. On również zabrał głos:

- R E K L A M A -

Przyszłość Polski i w tych wyborach i w kolejnych rozstrzygnie się w miastach takich jak Kutno. Nie rozstrzygnie się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie tylko właśnie w miastach małych i średnich. Tutaj trzeba dotrzeć do ludzi z dobrym prospołecznym programem – mówił Adrian Zandberg, lider Razem. Nie ma wątpliwości, że tutaj w Kutnie trafia się posłanka najlepsza, jak się da. Naprawdę nie znam osoby bardziej rzetelnej, pracowitej i oddanej sprawom, o które walczy niż posłanka Paulina Matysiak – komplementował A. Zandberg.

Biuro Poselskie będzie czynne od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

- R E K L A M A -
  • poniedziałek 12:00 – 18:00
  • od wtorku do piątku 8:00-14:00

Dyżur poselski Posłanka Paulina Matysiak będzie pełnić w każdy poniedziałek od 14:00 do 18:00.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/2321703118127950/
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: