reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Rutkowski wytropił sprawców kradzieży biżuterii i diamentów

Słynny detektyw Krzysztof Rutkowski na tropie złodziei, którzy w naszym regionie ukradli drogocenną biżuterię i diamenty wartą blisko 200 tysięcy złotych! W poniedziałek odbyła się kolejna konferencja prasowa, na której ogłoszono przełom w tej głośnej ostatnio sprawie.

Na początku października do Kutna przyjechał detektyw Rutkowski, który poinformował, że zajmuje się obecnie poszukiwaniami sprawców zuchwałej kradzieży, do której doszło w Żychlinie.

- R E K L A M A -

Jak mówił, na początku czerwca tego roku nieznani wówczas sprawcy włamali się do budynku mieszczącego mieszkanie i gabinet stomatologiczny i ukradli złotą biżuterię oraz diamenty. Rutkowski podkreślał, że to precjoza które zbierane były przez kilka pokoleń. Mowa tu więc nie tylko o stratach materialnych (około 200 tysięcy złotych), ale także emocjonalnych.

Rutkowski – w towarzystwie między innymi byłego policjanta Łukasza Kucharskiego – po raz kolejny w naszym mieście pojawił się w poniedziałek 12 października. Jak mówił, po ostatniej konferencji telefony dosłownie się urywały i udało się trafić na trop przestępców.

- R E K L A M A -

Pochodzący z Łodzi detektyw, a także dziennikarz śledczy, poinformował, że jego biuro przekazało policjantom z Żychlina, Kutna, Łodzi oraz Warszawy informacje dotyczące domniemanych sprawców kradzieży. Jak mówi, teraz czeka na ruch ze strony policji. W przeciwnym razie skieruje sprawę do prokuratury, a dotyczyć ona będzie zaniechań ze strony mundurowych.

Biuro Rutkowskiego wyznaczyło nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych dla osób, które wskażą ewentualnie miejsce, w którym może znajdować się skradziona biżuteria.

Zapis konferencji prasowej:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/265697471367046
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: