reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Ogień na scenie i wielki show. NLM wystąpili w Kutnie!

Takiego show w Kutnie nie było dawno! Świetna muzyka, gra świateł, pokazy pirotechniczne i szalejąca pod sceną publika. Wszystko za sprawą występu No Longer Music na Placu Piłsudskiego.

- R E K L A M A -

Zespół No Longer Music tworzą międzynarodowi rockowi artyści. Typowe dla nich miejsca koncertów leżą daleko od utartych szlaków: bar w Kopenhadze prowadzony przez narkotykowych dealerów i gangi motocyklowe, dom publiczny będący własnością mafii z Hong Kongu i gromadzące terrorystów kluby należące do baskijskich separatystów.

NO LONGER MUSIC przyciąga swoją barwnością i zaskakującymi zwrotami akcji. Tłem dla kolejnych, w pewnych momentach szokujących widownię scen, jest rockowa muzyka (postgrunge/electropunk). Artyści tworząc muzykę jednocześnie podejmują na scenie parateatralne działania. Jest to więc unikalne muzyczne i teatralne doświadczenie. Tak więc NLM to nie tylko muzyka – to teatr, to niezwykłe dźwięki, to pasja przekraczająca estetyczne granice … przekraczająca wszelkie granice, by nieść swe przesłanie…

- R E K L A M A -

No Longer Music był pierwszym zachodnim zespołem, który zagrał na Syberii. Zespół prezentował swoją rock operę w najmroczniejszych klubach dosłownie na całym świecie: w Mongolii, Wietnamie, Polsce, Niemczech, Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii. W 2005 r. odbyła się południowoamerykańska trasa koncertowa obejmująca Chile, Argentynę i Ekwador. W tym roku również pojadą do Japonii, Chin i Turcji.

Po raz pierwszy zespół zagrał w naszym kraju w 1987 r. na Festiwalu w Jarocinie. Grał tam również rok później. W miarę jak rosła popularność No Longer Music w Polsce, ich muzyka również się zmieniała stając się coraz dojrzalsza. Coś, co zaczynało się jako nieociosany punk evoluowało w kierunku fanatycznej post industrialnej muzyki core`owej.

- R E K L A M A -

Z kolei Kolah, który supportował zespół, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i niezwykle scenicznych raperów w Polsce, który potrafi doskonale nawiązywać kontakt z publicznością i niezwykle dynamicznie przekazywać pozytywną inspirację w dobrej atmosferze.

WIDEO i ZDJĘCIA Z KONCERTU:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: