reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Venom dał czadu! Takiego koncertu nie było w Kutnie dawno!

Venom Inc z Wielkiej Brytanii, headliner tegorocznego Rock&Rose Fest Kutno 2019 sprawił, że data 8 czerwca 2019 przejdzie do historii. Takiej gwiazdy nie było w Mieście Róż od wielu lat.

- R E K L A M A -

Przed występem gwiazdy wieczoru, na scenie pojawili się Marek „Maras” Kurnatowski i Sławek Bryłka, ojcowie Rock&Rose Fest Kutno. Podziękowali za ogromne zainteresowanie, a także podziękowali przedstawicielom miasta za pomoc w organizacji festiwalu. Podziękowania otrzymali prezydent Zbigniew Burzyński, wiceprezydent Zbigniew Wdowiak, naczelnik wydziału kultury i promocji Michał Adamski oraz przewodniczący Rady Miasta – a niegdyś perkusista zespołu Nightmare – Mariusz Sikora.

Venom przyciągnął pod scenę wielu fanów i wszyscy, którzy wybrali się na Józefów, nie mogli żałować. Więcej – tego wieczoru nie zapomną bardzo długo!

- R E K L A M A -

– Nazwa VENOM jest zarówno uwielbiana, jak i nienawidzona w świecie metalu, ale niezależnie od tego, jak ją kto przyjmuje, są oni znani przede wszystkim jako pionierzy ekstremalnego metalu jaki znamy. W końcu sam Slayer wzorował się na nagraniach Venom w początkowej fazie swojej działalności – komentują organizatorzy Rock&Rose Fest Kutno.

Podczas tegoroczego RRFK przed publicznością z Kutna, ale także całego regionu, zaprezentowały się zespoły: Straight Hate, Ignea (Ukraina), Pandemonium, Quo Vadis. O 22:30 ostatni koncert – Leshy.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: