reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA, WIDEO) Wielki sukces Julii Kowalskiej! Kutnianka została Miss!

Wielki sukces podczas gali Miss Ziemi Łódzkiej odniosła Julia Kowalska. Piękna kutnianka zdobyła tytuł Miss Publiczności, a także IV wicemiss Ziemi Łódzkiej. Dzięki temu awansowała do ćwierćfinałów konkursu Miss Polski!

Miss Ziemi Łódzkiej została Justyna Flejsner, ale zdaniem publiczności, najpiękniejszą na gali była kutnianka Julia Kowalska. Kutnianka nie kryje wzruszenia i dziękuje wszystkim, którzy oddali na nią głos.

- R E K L A M A -

Tak naprawdę do tej pory brak mi słów, aby opisać to, co czuję. W przygotowanie do konkursu wkładałam naprawdę całe swoje serce, zaangażowanie, czas, a efekt w postaci dwóch tytułów przyznanych mi podczas gali jest dla mnie ogromnym sukcesem. Tytuł Miss Publiczności 2018 można nazwać naszym wspólnym! To właśnie między innymi dzięki głosom czytelników Panoramy Kutno i nieocenionemu wsparciu otrzymałam tę szansę! – komentuje Julia Kowalska.

To jednak nie koniec przygody kutnianki z konkursem piękności. Teraz wystąpi podczas ćwierćfinałów Miss Polski (10 czerwca).

- R E K L A M A -

Zobacz transmisję z finałowej gali Miss Ziemi Łódzkiej:

- R E K L A M A -

Największe wzruszenie pojawiło się jednak w momencie, gdy dowiedziałam się, że to właśnie do mnie powędruje tytuł IV Vice Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2018 i tym samym otrzymam awans do ćwierćfinałów Miss Polski wraz z moimi cudownymi koleżankami, które również znalazły się w TOP 5 konkursu. Nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności za to wszystko, co dał mi ten konkurs, ile zmienił w moim życiu i jak wielu wspaniałych ludzi poznałam właśnie tam – mówi Julia.

Piękna kutnianka podkreśla, że udział w konkursie piękności był wspaniałym przeżyciem i to dopiero początek jej przygody.

Z pewnością była to najpiękniejsza przygoda w moim życiu, ale to, co sprawia, że czuję się tak szczęśliwa to fakt, iż właśnie teraz zaczyna się kolejny jej etap. Wkraczam w niego z osobami, z którymi przez ostatnie pół roku udało się zgromadzić wiele cudownych wspomnień i jestem pewna, że to dopiero początek. – dodaje Julia Kowalska.

Kim jest Julia Kowalska? Przeczytaj obszerny wywiad z kutnianką

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: