(ZDJĘCIA/WIDEO) Zderzenie tira ze skuterem. Mężczyzna w ciężkim stanie walczy o życie!

Dziś na DK91 w Kajewie (gmina Krośniewice) doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem skutera i tira. W ciężkim stanie do szpitala przetransportowano 76-letniego mężczyznę, który wcześniej był reanimowany przez kilkadziesiąt minut.

- R E K L A M A -

Tuż po godzinie 14 służby otrzymały zgłoszenie, że na DK91 w okolicach miejscowości Kajew doszło do groźnego wypadku z udziałem motocykla i tira. Natychmiast zadysponowano tam kilka zastępów straży pożarnej z Kutna i Krośniewic, a także Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

Na miejscu ratownicy przez kilkadziesiąt minut prowadzili akcję reanimacyjną 76-letniego mężczyzny, który poruszał się jednośladem. Ze względu na ciężki stan poszkodowanego, wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

- R E K L A M A -
https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/2452934398155929/

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 76-letni kierowca skutera (pierwsze relacje i zgłoszenie mówiły o motocyklu) z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy. Za jego kierownicą siedział 46-latek z Torunia i jak podaje policja, był trzeźwy.

DK91 przez około godzinę była całkowicie zablokowana – na czas prowadzenia akcji reanimacyjnej i lądowania śmigłowca LPR. Później ruch odbywał się wahadałowo.

- R E K L A M A -

Dokładne okoliczności tego groźnego wypadku ustala policja.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: