reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Zderzenie trzech samochodów, ranne dwie młode osoby. Nowe ustalenia policji

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 702 między Kutnem a Łodzią. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Droga jest całkowicie zablokowana.

- R E K L A M A -

We wtorek tuż po godzinie 18 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Krzyszkowice koło Piątku zderzyły się ze sobą trzy samochody. Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

AKTUALIZACJA: Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca oplem corsa jadać w kierunku Zgierza podczas omijania pojazdu fiat zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w stronę Piątku oplem vectra. W wyniku wypadku 25 – letnia kobieta i 19 – letni kierowca opla trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 49 – letni kierowca fiata nie doznał obrażeń.

- R E K L A M A -

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga na czas zabezpieczania śladów była zablokowana w obu kierunkach do godz. 21.30. Policja wyznaczyła objazdy. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: