(ZDJĘCIA/WIDEO) Zmotoryzowani Mikołaje po raz kolejny opanowali Kutno!

Mikołaje na motocyklach i w samochodach opanowali dziś Kutno! Wszystko za sprawą popularnej akcji MotoMikołaje. W tym roku w związku z pandemią wydarzenie ma inny niż zwykle przebieg.

W samo południe miłośnicy jednośladów, ale także m.in. zabytkowych samochodów, w strojach mikołajów, a także z przystrojonymi pojazdami spotkali się na parkingu przy ul. Łąkoszyńskiej. Tuż przed godziną 13 wyruszyli w miasto – przejechali przez najważniejsze w Kutnie ulice i parada swoją metę miała pod budynkiem Urzędu Miasta.

- R E K L A M A -

Zorganizowaliśmy dzisiejsze wydarzenie po to, żeby zaznaczyć swoją obecność i mimo tego pandemicznego nastroju, dać dzieciom i ludziom trochę świątecznej atmosfery. Chcemy, żeby potrzebujący wiedzieli, że jesteśmy z nimi – mówił Artur Zabłocki, który wcielił się w rolę świętego Mikołaja.

WEŹ UDZIAŁ W ZRZUTCE >

- R E K L A M A -

Z kolei Adrian Czekaj podkreśla, że cały czas prowadzona jest zbiórka na prezenty.

Chcemy, żeby dzisiejsza akcja zwróciła uwagę wszystkich na prowadzoną przez nas zrzutkę na prezenty dla potrzebujących dzieci, tak jak robimy to od czterech lat. Zebrane mamy już około 2 tysiące złotych, mamy także bardzo dużo rzeczy przekazanych od ludzi dobrej woli. Posiadamy też dwa komputery i tablet, bo będziemy także chcieli pomóc dzieciakom, które nie mają łatwej możliwości nauki zdalnej – powiedział Panoramie A. Czekaj.

- R E K L A M A -

Dary trafią także między innymi do łódzkiego oddziału psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA Z PARADY:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: