[ZDJĘCIA] Wielka bijatyka w Kutnie! Zatrzymano pięć osób, byli pijani

Policjanci z kutnowskiej komendy wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło 14 stycznia 2018 roku na jednej z ulic miasta. W tej sprawie zostało już zatrzymanych 5 osób.

Mundurowi z Wydziału Prewencji kilkanaście minut po godzinie 22.00 otrzymali zgłoszenie o bójce grupy osób na jednej z ulic Kutna. Uczestnicy zajścia na widok mundurowych rozbiegli się. Mimo to w wyniku podjętych działań tego samego dnia zatrzymano 5 osób, które brały udział w bójce. Podejrzewani to mężczyźni i jedna kobieta w wieku od 22 do 35 lat. Trafili do policyjnego aresztu – mówi st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Jak się okazało wszyscy zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że mieli od 0,64 do ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu. W trakcie całego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala w Łodzi z obrażeniami.

Na podstawie zebranego materiału śledczy z kutnowskiej komendy na chwilę obecną przedstawili zarzut za udział w bójce pięciu zatrzymanym osobom. Wszyscy to mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: