REKLAMA
piątek, 12, sierpień 2022
REKLAMA

Wielka choinka, bombka i prezenty. W Kutnie czuć już święta (FOTO)

Na Placu Wolności w ostatnich dniach stanęła duża choinka, która ma być największą świąteczną iluminacją w mieście. Włodarze Miasta Róż chcą, aby mieszkańcy mocno poczuli świąteczną magię, a pomóc w tym mają m.in. nowe iluminacje.

poniżej dalsza część artykułu

Kupujemy nowe iluminacje świąteczne, które ozdobią nowe miejsca w mieście. Oprócz stałych elementów dekoracyjnych, które mieszkańcy znają z poprzednich lat, ozdoby pojawią się też na Placu Wolności – zapowiadał niedawno Kamil Klimaszewski z biura prasowego UM Kutno.

Na nowym Pl. Wolności stanęła LED-owa choinka, która w poprzednich latach cieszyła oko na Placu Piłsudskiego. Oprócz niej, dziś pojawiły się też “świecące prezenty” oraz sanie z reniferem. Na Placu Piłsudskiego z kolei oko cieszy znana z poprzednich lat fioletowa bombka z logiem Kutna. W sumie nowe elementy iluminacji kosztować będą ponad 40 tysięcy złotych.

poniżej dalsza część artykułu

Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, to według planów Wigilia Miejska przed Ratuszem odbędzie się w dniach 18-19 grudnia. Ostateczne decyzje powinny zapaść w ciągu najbliższych dni. •

reklama

Warto przeczytać:

reklama