reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Wpadł z narkotykami. Odpowie za szereg innych przestępstw

Sąd Rejonowy w Kutnie zastosował wobec 21-letniego mieszkańca miasta dwumiesięczny areszt. Mężczyzna usłyszał dotychczas 4 zarzuty m.in. za posiadanie środków odurzających, dwa włamania do samochodów oraz włamanie do mieszkania . Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

- R E K L A M A -

Mężczyzna został zatrzymany 19 października 2018 roku do kontroli drogowej. Nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziło czujność mundurowych. Okazało się, że mężczyzna posiadał w bluzie ponad 0,5 grama amfetaminy. Po przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych należących do zatrzymanego, policjanci znaleźli kolejne środki odurzające tym razem prawie 0,3 grama białego proszku oraz rzeczy pochodzące z innych przestępstw.

To dało początek rozpoczynającej się listy przewinień 21-latka. Wyszło bowiem na jaw, że mężczyzna dokonał również dwóch kradzieży z włamaniem do samochodów oraz włamania do jednego z mieszkań na naszym terenie. Na chwilę obecną usłyszał 4 zarzuty.

- R E K L A M A -

Sad Rejonowy w Kutnie tymczasowo aresztował podejrzanego. Okazało się również, że zatrzymany w niektórych procederach przestępczych nie działał w pojedynkę.

Dzięki zaangażowaniu policjantów 23 października 2018 roku zatrzymano wspólnika – 20-letniego mieszkańca Kutna. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 20-latkowi 8 zarzutów za włamania do samochodów, kradzieże z włamaniem do budynków oraz ogródków działkowych.

- R E K L A M A -

Wobec tego mężczyzny Prokurator Rejonowy w Kutnie zastosował dozór policyjny. Duża część utraconych przedmiotów m.in. elektronarzędzia została odzyskana przez policjantów. Wkrótce trafią w ręce właścicieli. Dochodzenie nadal jest w toku, nie wykluczone są dalsze zatrzymania w tej sprawie.

źródło: KPP Kutno

fot. KPP Kutno
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: