reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Wspaniały gest „Nie jesteś Sam”. Rozdali kanapki bezdomnym

Zbliża się kolejny okres zimowy, który jest czasem niezmiernie trudnym zwłaszcza dla osób bez dachu nad głową. Szczególnie w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych, niezbędna jest zatem troska instytucji pomocowych o osoby bezdomne poprzez zapewnienie im m.in schronienia czy ciepłego posiłku. Inicjatywę przejęło kutnowskie stowarzyszenie „Nie jesteś Sam”.

- R E K L A M A -

Stowarzyszenie we wtorek rozdało kanapki oraz ciepłą herbatę. Wszystko jest możliwie dzięki sklepom Biedronka, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności w Łodzi i przekazują żywność krótkoterminową dla osób potrzebujących na ręce wyznaczonego odbiorcy jakim jest kutnowskie stowarzyszenie.

– Dzięki Waszym darom możliwe jest organizowanie takich akcji jak „Kanapka dla bezdomnego”. Prowiant został rozdany w centrum miasta Kutno, z pomocy skorzystało około 20 osób. Jeśli uda nam się zorganizować „kanapki dla bezdomnych” będą one wydawane w dni powszednie w godz. od 10:00 do 11:00 przy fontannie na Pl. Piłsudskiego. To początek działań jakie chcemy realizować z ramach „Akcji Zima 2018” – komentują przedstawiciele stowarzyszenia.

- R E K L A M A -

Podczas zimy ważne jest, aby nie pozostawać obojętnym i wyciągnąć pomocną dłoń każdemu potrzebującemu.

– Zwracamy się do mieszkańców o nie pozostawanie obojętnym, każdy może pomóc. Wystarczy przynieść odzież lub żywność do naszego Stowarzyszenia.

- R E K L A M A -

Za okazane serce w imieniu obdarowanych dziękujemy – dodają przedstawiciele „Nie jesteś Sam”.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: