reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Wspaniały turniej w „Czwórce”. Grają dla chorej Lenki

Od samego rana w hali sportowej SP nr 4 w Kutnie trwa mikołajkowy charytatywny turniej piłkarski „Kopiemy dla Lenki”.

- R E K L A M A -

Organizatorem wydarzenia jest Przemysław Tobolczyk z „Łączy Nas Jeden Cel”. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, a tym razem pieniądze zebrane podczas zawodów zostaną przekazane na leczenie chorej Lenki Pawłowskiej. O dziewczynce i jej ciężkim losie wielokrotnie informowaliśmy na łamach Panoramy Kutna. Więcej możecie przeczytać m.in pod tym linkiem: Lenka z Kutna czeka na przeszczep – możemy jej pomóc!

Podczas otwarcia turnieju w „Czwórce” pojawili się między innymi senator RP Przemysław Błaszczyk, przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora, wiceprzewodnicząca RM Kutno Ewa Rzymkowska czy radny Robert Stępniewski.

- R E K L A M A -
reklama

W piłkarskich zmaganiach udział bierze sześć drużyn: Hurt-Pap Egolit (mistrz trzech poprzednich edycji), Kutnowscy Motocykliści, Kellogg’s Kutno, Hurtownia Wilcza, MMS Kutno i Hufiec ZHP Kutno.

Podczas turnieju organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla kibiców i uczestników. Nie brakuje gier, zabaw i słodkiego poczęstunku.

- R E K L A M A -

To wszystko można podsumować krótko: wielkie rzeczy w małym mieście. Dziękuję wszystkim z całego serca za pomocną dłoń w realizacji akcji charytatywnej – komentuje Przemysław Tobolczyk z „Łączy Nas Jeden Cel”.

zdjęcia: Panorama Kutna / Łączy Nas Jeden Cel

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: