(ZDJĘCIA) Wybrali najpiękniejsze ogródki! Kto wygrał?

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie rozstrzygnięta została II edycja konkursu na „Najpiękniejszy Ogródek w Powiecie Kutnowskim”.

- R E K L A M A -

Konkurs zyskuje coraz większą popularność. W tej edycji udział wzięło 23 właścicieli przydomowych ogródków, przy 11 zgłoszonych w roku 2018. Każdy z ogródków był przepiękny, a jury miało nie lada problem, żeby wybrać najpiękniejsze z nich – mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego i członek jury.

Celem konkursu jest m.in. rozbudzanie zainteresowań związanych z nowatorskimi pomysłami dekoracyjnymi, zachęcenie do przedstawienia piękna i walorów krajobrazu naszego regionu, poprawa estetyki i promocja Powiatu Kutnowskiego, a przede wszystkim docenienie mieszkańców powiatu, którzy utrzymują i pielęgnują swoje przepiękne ogródki – dodaje Tomasz Walczewski.

- R E K L A M A -

Pierwsze miejsce w konkursie na „Najpiękniejszy ogródek w Powiecie Kutnowskim” zdobył Mariusz Matuszewski z Kutna, drugie miejsce zajęła Grażyna Markus z Oporowa, a trzecie Irena Rychter z Szubiny w gminie Krośniewice.

Nagrody laureatom wręczyli: Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, Tomasz Walczewski – członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz Marek Drabik, radny Rady Powiatu Kutnowskiego, a zarazem inicjator konkursu. Finał konkursu poprowadziła Anna Ignasiak-Fakhreddin z Referatu Promocji i informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie.

- R E K L A M A -

Powiatowe upominki oraz książki przekazane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi otrzymali także pozostali uczestnicy powiatowego konkursu.

reklama

reklama

reklama

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: