(ZDJĘCIA) Wyjątkowa klatka na stadionie. Kolejny projekt KBO otwarty

W sobotę 14 grudnia br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ul. Kościuszki odbyło się otwarcie projektu COMBO BOX – budowa wielofunkcyjnej klatki przeszkodowej, który zwyciężył głosami mieszkańców w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim 2018.

- R E K L A M A -

Podziękowanie projektodawcom Ewie Chłopskiej-Wasielewskiej i Michałowi Wasielewskiemu przekazał Sekretarz Miasta Jacek Korowajski. W otwarciu projektu udział wzięli również przedstawiciele Wydziału Promocji, Kultury i Rozwoju Miasta, Biura Sportu i Turystyki oraz mieszkańcy Kutna.

reklama

COMBO BOX to kompleksowy projekt sportowo-rekreacyjny, którego celem jest budowa stacjonarnego parku sprawnościowego, w postaci klatki. Jest ona wielofunkcyjnym urządzeniem do nauki i doskonalenia technik pokonywania, najczęściej spotykanych przeszkód na biegach typu OCR (Obstacle Course Racing). Zawiera w sobie zestaw 10 przeszkód, podzielonych na 4 tory, od prostych, spotykanych już na trasach dla początkujących do bardzo zaawansowanych konstrukcji, które pojawiają się na imprezach rangi mistrzostw Europy i Świata.

- R E K L A M A -

Konstrukcja jak i dopasowanie przeszkód jest tak dobrana by można było na niej ćwiczyć technikę, wzmacnia mięśnie górnej obręczy, barków, ramion, siły chwytu jak i mięśni głębokich brzucha i pleców.
Konstrukcja pozwoli osobom aktywnym nie tylko w biegach przeszkodowych ale i zaczynającym przygodę z treningami, utrzymać sprawność fizyczną i ćwiczyć tężyznę.

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: