(ZDJĘCIA) Wyjątkowa Zielona Strefa Relaksu w centrum Kutna

W trakcie 44. Święto Róży Kutno 2018 na ul. Witosa, będzie można odpocząć wśród zieleni i aranżacji florystycznych za sprawą Zielonej Strefy Relaksu.

- R E K L A M A -

Ponad dwa tysiące zielonych roślin – krzewów, traw i bylin i kilkaset róż ogrodowych stworzy oazę spokoju w zgiełku miejskiej imprezowej dżungli. Całości dopełnią aranżację florystyczne nawiązujące do hasła Ogólnopolska Wystawa Róż Kutno 2018 – Róża jest kobietą.

Zielona Stefa Relaksu jest efektem współpracy Kutnowski Dom Kultury z OSTO (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów), zrzeszającego najlepszych projektantów ogrodów i architektów zieleni w kraju.

To właśnie Pani Małgorzata Bogusławska (wiceprezes OSTO) zaprojektowała specjalnie dla Was to niezwykłe miejsce, gdzie będą czekać na Was między innymi, stylowe teakowe ławeczki, w tym jedna specjalnie zaaranżowana Różana Ławeczka do robienia pamiątkowych zdjęć. Po raz pierwszy w trakcie Święta Róży będziecie mogli skorzystać z plenerowej aranżacji o takim rozmachu – informuje Kutnowski Dom Kultury.

- R E K L A M A -

Będzie ona efektem pracy wybitnych specjalistów: Małgorzaty Bogusławskiej, Małgorzaty Lekki, Anny Sławińskiej, Bożeny Dąbrowskiej, Mariusza Dąbrowskiego, Jacka Zatorskiego, Hanny Wypych, Katarzyny Ressel, Katarzyny Urbańskiej-Duczyńskiej oraz Lidii Tokarskiej.

Zielona Strefa Relaksu powstanie dzięki dostawcom: Szkółka Krzewów Ozdobnych Monika i Paweł Banasiak, Marzena Bąkowska Barwy Ogrodów, Arboretum Trojanów, MICHALEC, Ważyńscy i Sun Tree.

- R E K L A M A -

Koniecznie zajrzyjcie do Zielonej Strefy Relaksu po drodze ze Sceny Rynek na Ogólnopolską Wystawę Róż i nabierzcie siły na kolejne atrakcje. Nie zapomnijcie też o zrobieniu pamiątkowego zdjęcia. Do zobaczenia wśród zieleni i róż!

Zobacz więcej zdjęć

Fot. KDK/Adam Pietrusiak FOTOGRAFIA

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: