(ZDJĘCIA) Wyjątkowy gość w „Dziewiątce”. Łukasz Wójcik opowiedział o szybownictwie

Szybownik Łukasz Wójcik pojawił się w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie i opowiedział o swojej pasji.

- R E K L A M A -

Latanie Łukasza Wójcika to nie tylko zawody. To pasja, którą kutnianin chce się dzielić z innymi. I tak było podczas ostatniego spotkania szybownika z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie.

To było bardzo sentymentalne spotkanie, bowiem Łukasz, już jako absolwent, po 22 latach wrócił w mury swojej szkoły. Pilot opowiadał o radościach i trudach latania zawodniczego, o wywalczonych medalach na arenie Polski, Europy i Świata, o licznych i ciekawych zmaganiach z pogodą, tysiącach przelecianych kilometrów, współpracy ze sponsorami. Prezentacja i wystąpienie Łukasza wzbogacone było o liczne pytania zgromadzonej młodzieży.

– Dziękuję za zaproszenie pani Katarzynie Jabłońskiej, dyrekcji szkoły, p.Agnieszce Sroce-Świstak, a klasie Va za ciekawe pytania. Dziękuję za możliwość powrotu do mojej szkoły. Wyrażam tym samym nadzieję na kolejne tak inspirujące spotkania. To cenne, że mogę zarażać swoja pasją młode osoby. Dziękuję także moim mecenasom sportowym, firmie Polfarmex S.A. Miastu, Klinice Kolasiński, Grupie Curcuma i WW Reklama, dzięki którym mogę osiągnąć tak dobre wyniki sportowe – podsumował Łukasz Wójcik.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: