(ZDJĘCIA) Wypadek ciężarówki przewożącej świnie, trwa akcja służb. A1 zablokowana pod Kutnem

Około godziny 12.00 pod Kutnem na A1 doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Autostrada jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Przed godziną 12.00 na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Sójki doszło do wypadku drogowego. Z niewiadomych na tę chwilę przyczyn kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad autem. W wyniku tego ciężarówka przewożąca świnie wywróciła się.

- R E K L A M A -

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba jest poszkodowana. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami, pas w kierunku Łodzi jest całkowicie zablokowany i auta podróżujące kierowane są na objazdy. Na miejscu działania prowadzą strażacy z Kutna i Komadzyna oraz policjanci z kutnowskiej drogówki i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Komunikat Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi:

Apelujemy o ostrożność na A1 – 244,8 km kierunek na Łódź. W miejscowości Sójki w powiecie kutnowskim zablokowana jest autostrada z powodu przewrócenia się ciężarówki z trzodą chlewną (153 sztuki). Zwierzęta biegają po autostradzie. Zorganizowano objazdy: Węzeł Północ do DK60, następnie do DK92 do Węzła Kutno Wschód i wjazd na A1.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: