reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Zabójstwo podczas alkoholowej libacji, zadźgał mężczyznę nożem

Z regionu: Kara dożywotniego więzienia grozi 27–latkowi, który śmiertelnie ugodził nożem 55–latka. Podejrzanego o zabójstwo ustalili i zatrzymali policjanci z łęczyckiej komendy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łęczycy, która wystąpiła już z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt.

18 kwietnia 2020 roku około godz. 16.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o ujawnieniu zwłok mężczyzny w jednym z domów na terenie gminy Grabów. Ciało samotnie mieszkającego 55 – latka ujawniła córka. Wszystko wskazywało, że mężczyzna zmarł po ugodzeniu ostrym narzędziem. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora rejonowego.

- R E K L A M A -

Do pracy natychmiast przystąpili kryminalni, zabezpieczając wszystkie ślady mające związek z tym przestępstwem.

Na tej podstawie jeszcze tego samego dnia policjanci na terenie pobliskiej posesji zatrzymali 27 – latka podejrzanego o to zabójstwo. Mieszkaniec pow. kolskiego przebywał tam u rodziny i jak się okazało był już poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo w ruchu drogowym. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

- R E K L A M A -

Jak wynika ze wstępnych ustaleń dzień wcześniej odwiedził znanego mu 55 – latka. Podczas spożywania alkoholu doszło pomiędzy nimi do kłótni, w trakcie której chwycił za nóż i ugodził nim mężczyznę. Narzędzie zbrodni, które usiłował ukryć znaleźli i zabezpieczyli policjanci.

Podejrzany usłyszał już zarzut. Teraz za przestępstwo zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator wystąpiła już z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Łęczyca

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: