Wiadomości KutnoNa sygnale(ZDJĘCIA) Zawracał na DK92 i doprowadził do zderzenia. Groźny wypadek między Kutnem a Krośniewicami

(ZDJĘCIA) Zawracał na DK92 i doprowadził do zderzenia. Groźny wypadek między Kutnem a Krośniewicami

We wtorek w miejscowości Skłóty w gminie Krośniewice doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Na miejscu działały wszystkie służby ratunkowe, a droga przez pewien czas była całkowicie zablokowana. Co wydarzyło się na DK92?

We wtorek przed godziną 16.00 na DK 92 na wysokości miejscowości Skłóty (gmina Krośniewice) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

- Reklama -

Jak relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, 34-letni mężczyzna kierujący porsche jadąc DK92 zatrzymał się na poboczu drogi, ponieważ chciał wykonać manewr zawracania.

- Reklama -

„Podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa 29-latkowi kierującemu skodą i doprowadził do zderzenia. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, na szczęście nikt nie został poszkodowany” – dodaje E. Machnik.

Na miejscu działania prowadzili policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga przed pewien czas była całkowicie zablokowana.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: