reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Zderzenie autobusu i dostawczaka. W akcji służby z dwóch powiatów

Około godziny 11.30 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Zderzył się autobus z samochodem dostawczym. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

- R E K L A M A -

Po godzinie 11.30 w miejscowości Zosinów (gmina Bedlno – tuż obok granicy z powiatem łowickim) miało miejsce groźne zdarzenie drogowe. Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zderzył się tam autobus z samochodem dostawczym. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana i potrzebna będzie pomoc medyczna.

Na miejscu działania prowadzą straż pożarna z Kutna i okolic, pogotowie ratunkowe oraz policjanci z kutnowskiej drogówki. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami, droga jest całkowicie zablokowana.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Na miejscu działało 5 zastępów straży pożarnej z Kutna, Łowicza, Bąkowa Górnego, Śleszyna i Woli Kałkowej, a także policja z Kutna i Żychlina oraz zespół ratownictwa medycznego.

- R E K L A M A -

„Ze względu na to, że do zdarzenia doszło na pograniczu dwóch powiatów: łowickiego i kutnowskiego, więc jednostki ratownicze zostały wezwane z obu powiatów. Po dojechaniu na miejsce szybko udzielono pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczono miejsce zdarzenia. Jedna osoba trafiła do szpitala w Kutnie” – relacjonują druhowie z OSP Śleszyn, którzy brali udział w akcji.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: