reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Zebrali ponad 2 tony nakrętek dla chorego Wojtusia!

Ponad 2 tony nakrętek udało się zebrać kutnowskim miłośnikom BMW, którzy pomagają Wojtusiowi oczekującemu na operację w Stanach Zjednoczonych. – Naprawdę jesteście wielcy i macie wielkie serca – komentuje Adrian Waśkiewicz z grupy „Bawaryjczycy Kutno”.

O akcji związanej ze zbieraniem nakrętek informowaliśmy kilka dni temu na łamach Panoramy. Inicjatywa „Bawaryjczyków” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kutna, ale i całego regionu.

- R E K L A M A -

– Miło nam poinformować, że łącznie zebraliśmy ponad 2 tony nakrętek; dokładnie 2,134 kilogramów. Dzięki Wam udało się zebrać znaczną ilość nakrętek i możemy uratować życie Wojtka. Naprawdę jesteście wielcy i macie wielkie serca wypełnione miłością – komentuje Adrian Waśkiewicz z grupy „Bawaryjczycy Kutno”.

Organizatorzy zbiórki nakrętek szczególne podziękowania kierują do: Myjni Bezdotykowej Dudki 11, Oratorium bł. M. Rua w Woźniakowie, Gabinetu Trychologicznego Ewa Omer, Pizzerii Jaśnie Pańska i Usług Hydraulicznych MAJ, a także Szkoły Podstawowej w Sierakówku oraz Szkoły Podstawowej w Kaszewach Dwornych.

- R E K L A M A -

W pomoc chłopcu zaangażowały się osoby z Kutna, ale także innych okolicznych miejscowości takich jak Groszki, Kotliska, Sierakówek, Bedlno, Żychlin, Krośniewice czy Łęczyca.

– Akcja przebiegała bardzo dynamicznie i przez ostatnie dni mieliśmy mnóstwo wiadomości i telefonów, co motywowało nas do jeszcze większego zaangażowania. Czekamy na szczęśliwy finał i gdy Wojtuś dojdzie do siebie, chcemy odwiedzić go cała grupą i zabrać na przejażdżkę BMW – mówi A. Waśkiewicz.

- R E K L A M A -

ZOBACZ GALERIĘ:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: