reklama

(ZDJĘCIA) Znaleziono wpółprzytomnego mężczyznę. Akcja służb w kamienicy w centrum Kutna

Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane dziś do jednej z kamienic w centrum Kutna, gdzie pomocy potrzebował mężczyzna.

- R E K L A M A -

O 21:13 do dyżurnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Kościuszki może znajdować się mężczyzna. Nie było z nim kontaktu i istniało podejrzenie, że mogło stać mu się coś złego.

Zadysponowano tam strażaków, którzy przy pomocy drabiny weszli do mieszkania na pierwszym piętrze. Zastali tam na wpółprzytomnego mężczyznę. Na miejsce przyjechali także policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

- R E K L A M A -

– Strażacy udzieli kwalifikowanej pierwszej pomocy 60-letniemu mężczyźnie, a później przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Ostatecznie poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Kutnie – powiedziała Panoramie Ewelina Skibińska-Pyda, dyżurna KP PSP w Kutnie.

Warto dodać, że wczoraj służby interweniowały w tym samym mieszkaniu. Wówczas skończyło się jednak na strachu – mężczyźnie nic się nie stało, a po prostu zasnął i nie słyszał pukania do drzwi i zaniepokojeni sąsiedzi zawiadomili służby.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: