reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Znany aktor świętował 11 listopada w Kutnie

Nie małą niespodziankę przygotowała mieszkańcom Kutna Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie organizując 11 listopada przy współpracy z CTMiT koncert znanego artysty z zespołem. To wyjątkowe wydarzenie zakończyło miejskie obchody z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości. Podczas wieczoru, zebrani goście mogli zatopić się we wspomnieniach i refleksji przy utworach Wojciecha Młynarskiego.

- R E K L A M A -

„Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który jego piosenki śpiewa od zawsze. Wczorajszy koncert (przeplatany opowieścią i poezją) składał się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza Młynarskiego. Były to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu nie zabrakło takich utworów jak: „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”,„Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą”, czy „Blue Tango”. Publiczność bawiła się znakomicie nucąc i śpiewając razem z artystą, a wierni fani cierpliwie czekali po koncercie na sympatyczne,wspólne zdjęcia.

Piotrowi Machalicy towarzyszył naprawdę znakomity zespół w składzie:

- R E K L A M A -

Michał Walczak – gitarzysta, kompozytor i aranżer. Założyciel i jeden z liderów zespołu BlackBirdLider Walczak/Lamch/Parker Trio. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat Festiwali Jazz Juniors w Krakowie i warszawskiego Guitar City. ( gitara, tamburyn,aranżacje)

Krzysztof Niedźwiecki – gitarzysta, kompozytor, autor i wykonawca piosenek. ukończył Akademię Filmową w Warszawie. W latach 1998-2014 grał w zespołach Habakuk, Bakshish, Ptaszyska, Mind Kampf, Superpałka, Wyłączeni oraz DiM. Obecnie członek grup Strojnowy oraz Babylon Raus.(gitara, walizka vel stopa)

- R E K L A M A -

Paweł Surman –trębacz, kompozytor.Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w Częstochowie. Jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie trąbki Piotra Wojtasika. Członek zespołu BlackBird. Współpracował z Pawłem Tomaszewskim, Bernardem Maselim, Marcinem Pospieszalskim, Erickiem Allenem i Frankiem Parkerem (trąbka,akordeon, instrumenty perkusyjne)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: