reklama
  • Mikołaj Dorożała Sejm

Zginęły trzy osoby, w tym matka z dzieckiem. Policja komentuje koszmarny wypadek (ZDJĘCIA)

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego w Jackowicach, na trasie Kutno-Łowicz, w którym śmierć poniosły trzy osoby. Są już wstępne ustalenia, w jaki sposób doszło do tragedii.

- R E K L A M A -

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 8 sierpnia 2023 roku około godziny 15.40 na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Jackowice, na trasie Kutno-Łowicz, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów opla corsy oraz motocykla honda.

Niestety na skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby, 48-letni motocyklista (mieszkaniec powiatu łowickiego) oraz dwie osoby podróżujące oplem, których tożsamość jest ustalana. Według nieoficjalnych informacji, jakie podają łowickie media, było to matka z dzieckiem. Podróżowały samochodem na numerach rejestracyjnych z powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Policjanci na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonali wszelkie czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia.

„Wstępnie ustalono, że pojazdy poruszały się drogą krajową numer 92. Kierująca oplem poruszała się od Łowicza i skręcała w lewo, natomiast motocyklista poruszał się od strony Kutna. Droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu” – informuje nadkom. Urszula Szymczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

(KPP Łowicz)

fot. KP PSP w Łowiczu
fot. nadesłane
fot. KP PSP w Łowiczu

Nie przegap: