REKLAMA
poniedziałek, 16, maj 2022
REKLAMA

Zgłoszenie o pożarze w domu, na miejscu sześć zastępów straży [FOTO]

Znaczne siły straży pożarnej zostały dziś zadysponowane do jednej z podkutnowskich miejscowości, gdzie miało dojść do pożaru budynku mieszkalnego.

poniżej dalsza część artykułu

Po godzinie 7.30 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Raciborów (gm. Kutno) doszło do pożaru w domu mieszkalnym.

Na miejsce zgodnie z procedurami zostało zadysponowanych kilka zastępów straży pożarnej. Jak się jednak okazało, sytuacja na szczęście nie była aż tak poważna, jak się pierwotnie się wydawało.

poniżej dalsza część artykułu

„Otrzymaliśmy zgłoszenie, że pali się poddasze w budynku mieszkalnym i zadysponowanych zostało sześć zastępów straży pożarnej z Kutna i okolic. Po rozpoznaniu okazało się, że zapaliły się sadze w kominie i od tego zapaliło się poddasze. Na szczęście szybko zostało to zauważone i pożar nie rozprzestrzenił się. Nikt nie został poszkodowany” – powiedział Panoramie mł.bryg. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Akcja strażaków trwała około dwie godziny i zakończyła się o godzinie 9:35. Jak się później okazało, był to początek bardzo pracowitego dnia w związku z wichurami, jakie nawiedziły powiat kutnowski.


reklama

Warto przeczytać:

reklama