reklama
reklama

Zielona Oś Miasta tętni życiem. Trwają warsztaty na pumptrucku i skateparku – ZDJĘCIA

Zielona Oś Miasta tętni życiem, a wszystko za sprawą kolejnego wydarzenia w ramach Sportowej Wiosny nad rzeką Ochnią. Na terenach przy Al. ZHP pojawiło się mnóstwo młodzieży spragnionej sportowej aktywności.

- R E K L A M A -

Od godziny 11 na Alejach ZHP odbywają się warsztaty na pumptrucku i skateparku, które prowadzą instruktorzy BMX School – Kacper Lekki i Patryk Dziedzic.

„Praca z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi to nasz świat. Doświadczenie które nabieraliśmy na przestrzeni lat poprzez koordynację największych obozów BMX w Polsce, prowadzeniu zajęć indywidualnych, grupowych oraz organizację pokazów dało nam niesamowitą wiedzę merytoryczną oraz możliwość przekazywania jej w dopasowany do potrzeb sposób. Każdy z instruktorów naszej kadry to profesjonalny zawodnik BMX, którego doświadczenie uzyskane podczas osiągnięć sportowych w połączeniu z ukończonymi kursami uprawniającymi do pracy podczas kolonii, obozów i wyjazdów, świadczą o wysokiej jakości naszego zespołu” – komentują instruktorzy.

- R E K L A M A -

Dla dzieci i młodzieży z Kutna przygotowano warsztaty z jazdy na BMX, hulajnodze czy deskorolce. Bloki treningowe odbywają się w godzinach 11:00 – 12:00, 12:30 – 13:30, 14:00 – 15:00 i 15:30 – 16:30. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem kutnian.

Poszukajcie się na zdjęciach:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: