Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg – które miasto wybrać na wakacje w Bułgarii?

- poniżej dalsza część artykułu -

Bułgaria to kraj, który przyciąga osoby z całego świata. Kusi magicznymi widokami, dziką naturą i pięknymi plażami. Dodając do tego krótki lot, przystępne ceny i bardzo szeroki wybór atrakcji, otrzymujemy miejsce idealne zarówno na rodzinne wakacje, jak i wypad ze znajomymi. Najpopularniejszymi bułgarskimi kurortami są Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Które z nich wybrać? Podpowiadamy!

Szalone imprezy

- poniżej dalsza część artykułu -

Złote Piaski są najstarszym kurortem w Bułgarii. W tej okolicy znajduje się przepiękna plaża, idealna do nadmorskich aktywności i wygrzewania się, a także pachnący świeżością las, zachęcający do długich spacerów, szczególnie osoby, które nie są miłośnikami upałów.

- poniżej dalsza część artykułu -

Osoby, które oczekują ciekawych doświadczeń, mają tutaj opcję spróbowania swoich sił w jeździectwie czy też wyszalenia się w parku wodnym. Jednak największą atrakcją tego zakątka Bułgarii jest intensywne nocne życie. Dyskoteki, kasyna, bary, imprezy do białego rana przyciągają mnogość osób spragnionych dobrej zabawy. W tym miejscu nie można się nudzić. Wszystko to można mieć na wyciągnięcie ręki, wybierając wakacje w Bułgarii z Coral Travel.

Błogi odpoczynek

Słoneczny Brzeg będzie idealnym miejscem dla osób, które lubią upały i dobrze czują się na słońcu. W tej okolicy znajduje się mniej roślinności, za to jeszcze więcej plaż i atrakcji. Ze względu na szeroki wybór aktywności ten kurort często jest wybierany na wakacje z dziećmi.

- poniżej dalsza część artykułu -

Oferta all inclusive od Coral Travel będzie idealnym wyborem dla tych osób, które od wakacji oczekują pełnego relaksu. Nowoczesne hotele, duże aqua parki, restauracje i mnogość atrakcji sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Co wybrać?

Oba kurorty fantastycznie sprawdzą się w przypadku rodzinnych wakacji, imprezowego wypadu ze znajomymi czy romantycznego wyjazdu we dwoje. Zachwycające widoki, piękne i czyste plaże, a także mnogość atrakcji sprawiają, że Bułgaria to kierunek pod wieloma względami idealny. Krótki lot i korzystne ceny kuszą, dając możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, zrelaksowania się i wypróbowania regionalnej kuchni.

Czym się kierować przy wyborze destynacji?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zarówno Złote Piaski, jak i Słoneczny Brzeg oferują piękne plaże, ciekawe okolice do zwiedzania i masę atrakcji. Niezależnie od tego, czy ktoś preferuje wylegiwanie się na nagrzanym piasku, czy aktywne spędzanie czasu, w obu kurortach znajdzie coś dla siebie i nie będzie się nudzić.

Kiedy jest najlepszy czas na wyjazd?

W Bułgarii panuje klimat śródziemnomorski, co sprawia, że przez większość czasu jest ciepło lub gorąco. Upalne lata przeplatają się z zazwyczaj łagodnymi zimami. Amatorzy morskich kąpieli powinni celować w okres od maja do października, kiedy woda ma ok. 20 stopni. Dla osób lubiących upał najlepszym okresem będzie czas od czerwca do sierpnia, kiedy panują najwyższe temperatury.

Dlaczego warto wybrać Bułgarię?

Ten kraj to nie tylko może, plaże i wszechobecne atrakcje. Największą zaletą Bułgarii jest jej klimat, uznawany za najzdrowszy w Europie. Osoby zmagające się z przewlekłym stresem, chorobami reumatycznymi czy astmą poczują się tutaj o wiele, wiele lepiej.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama