Złóż życzenia kobietom i wygraj nagrody. Kolejny konkurs starostwa

Starostwo Powiatowe w Kutnie organizuje kolejny konkurs - tym razem z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Jakie są zasady?

Starostwo Powiatowe w Kutnie organizuje kolejny konkurs – tym razem z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Jakie są zasady?

Mężczyzno! Złóż swojej ukochanej kobiecie – żonie, siostrze, mamie, córce… – życzenia z okazji Dnia Kobiet i wygraj atrakcyjne nagrody! – zachęca do udziału w konkursie Tomasz Walczewski, członek zarządu powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Życzenia należy umieścić w komentarzu pod postem Starostwa Powiatowego w Kutnie (pod artykułem). 3 osoby, których życzenia zbiorą najwięcej Lubię to/Super pod swoim komentarzem otrzyma atrakcyjne nagrody. Za I miejsce – nagroda o wartości 100 złotych, za II miejsce – wartości 75 złotych, za III – wartości 50 złotych.

Komentarze piszemy do 08.03.2021 r. do godziny 10.00. Informacje zwycięzcom przekażemy w wiadomości prywatnej, najpóźniej w dniu 08.03.2021r. do godziny 12.00. Informacja o zwycięzcach ukaże się także na FB Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Pracownicy Starostwa Powiatowego oraz członkowie ich rodzin są wyłączeni z udziału w konkursie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: