Zmarł kolejny strażak z naszego regionu. „Odszedł na wieczną służbę”

Nie żyje kolejny strażak z powiatu kutnowskiego. Smutne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali przedstawiciele jednej z Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu.

„Z głębokim żalem informujemy że w dniu 27 marca 2021 roku, w wieku 40 lat na wieczną służbę odszedł nasz druh i kolega Marcin Pakulski który zawsze był ,służył pomocą i oddaniem w pracach w naszej OSP” – przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych druhowie z OSP Muchnice Nowe.

- R E K L A M A -

To już kolejna tragiczna wiadomość dotycząca druha z powiatu kutnowskiego. Ostatnio informowaliśmy o śmierci 38-letniego druha z OSP KSRG Łanięta.

„Adamie, byłeś jedną z osób, które były filarem naszej straży, zawsze służyłeś pomocą i oddaniem, o każdej porze dnia i nocy stawiałeś się na alarm i jechałeś by ratować ludzkie życie. Byłeś przykładem człowieka i strażaka, którego bardzo ciężko będzie zastąpić. Za to wszystko Ci bardzo serdecznie dziękujemy. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Niech święty Florian przyjmie Cię na swoją służbę. Cześć Twojej pamięci” – czytamy we wpisie druhów z Łaniąt.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: