reklama
reklama

Zmarło 5 osób zakażonych koronawirusem w naszym województwie

Ministerstwo Zdrowia poinformował o kolejnych zakażeniach i zgonach w związku z koronawirusem. Niestety, w ciągu ostatnich godzin w naszym województwie zmarło 5 osób zakażonych COVID-19.

Łódzki Urząd Wojewódzki przekazał informacje o 5 zgonach w naszym województwie. W ostatnich godzinach zmarły:

- R E K L A M A -

– 70-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

– 62-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z Łodzi

- R E K L A M A -

– 59-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieruszowskiego

– 77-letnia mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z Łodzi

- R E K L A M A -

– 64 letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

Ponad 100 zakażeń i 7 zgonów w kraju

Jak podaje MZ, odnotowano 107 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (53), wielkopolskiego (33), opolskiego (10), zachodniopomorskiego (4), dolnośląskiego (2), podlaskiego (2), lubuskiego (2), pomorskiego (1).

Z przykrością informujemy o śmierci 7 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 86-M, 84-M Racibórz, 62-K, 77-M, 59-K, 64-M, 70-K Zgierz. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Z uwagi na usunięcie przez WSSE w Krakowie 1 przypadku zakażenia, usuwamy go z wykazu – przekazał resort zdrowia.

Liczba zakażonych koronawirusem: 24271/1 081 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: