Zmiany w „Grabskim”. Starosta powierzył obowiązki pełnienia dyrektora

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik powierzył obowiązki pełnienia dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie na okres od dnia 30 marca 2023r. do dnia 31 sierpnia 2023r. Dariuszowi Lewińskiemu wicedyrektorowi tej szkoły.

- R E K L A M A -

„Na ręce Pana Dariusza Lewińskiego przekazuję obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie. Jestem przekonany, że dzięki jego doświadczeniu i zaangażowaniu szkoła będzie się rozwijać i spełniać oczekiwania uczniów oraz ich rodziców. Życzę powodzenia w nowej roli dyrektora i jestem pewien, że zespół pedagogiczny oraz pracownicy administracyjni będą mu służyć pomocą i wsparciem” – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Powiat Kutnowski, „Zarząd Powiatu Kutnowskiego wyraża nadzieję, że powierzenie pełnienia obowiązków dyrektora wicedyrektorowi pozwoli na skuteczne i profesjonalne zarządzanie szkołą oraz kontynuację działań, które wpłynęły na rozwój placówki i poprawę jakości kształcenia”.

- R E K L A M A -

Źródło: Powiat Kutnowski

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: