reklama
reklama

Zmienia się liczba osób objętych kwarantanną w naszym powiecie. W Polsce zmarła zakażona 13 osoba

Starostwo Powiatowe w Kutnie podało aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie.

- R E K L A M A -

Obecnie 110 osób objętych jest kwarantanną, 53 ma nadzór epidemiologiczny, a 4 są hospitalizowane. Jedna osoba z gminy Żychlin jest zakażona koronawirusem. Najnowsze dane pokazują, że w powiecie kutnowskim 20 osób skończyło już kwarantannę (w porównaniu do poprzedniego komunikatu).

Dane podało również Ministerstwo Zdrowia. Zmarła 13 osoba zakażona koronawirusem:

- R E K L A M A -

„Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.

Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące.

- R E K L A M A -

Jednocześnie informujemy, że wyłączamy ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 957/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: