Znana aktorka przyjedzie do Kutna. Występowała w Ranczu i Miodowych Latach

Już jutro, we wtorek 13 lutego 2024 o godz. 18:00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbędzie się „Podwieczorek z… Katarzyną Żak”. Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie KDK lub ONLINE.

- R E K L A M A -

Katarzyna Żak to artystka nieprzeciętna. Spełnia się  w teatrze, filmie ,telewizji, ale również jako wokalistka na estradzie. Największej popularności dostarczyły jej role Aliny Krawczyk w „Miodowych latach” i Solejukowej w „Ranczu”. Ale tak naprawdę w każdym artystycznym wcieleniu dostarcza odbiorcom głębokich przeżyć. Swojego głosu używa z właściwym sobie wdziękiem do wokalnych kreacji przy okazji koncertów z zespołem i nagrań płytowych (m.in. „Młynarski jazz”, „Bardzo przyjemnie jest żyć”, „Miłosna Osiecka”).

O swojej urozmaiconej karierze opowiada podczas „Podwieczorku z…” w rozmowie z telewizyjnym redaktorem programów muzycznych – Leszkiem Bonarem. W trakcie pojawiają się również akcenty z życia prywatnego, a wszystko ozdobione jest wybranymi piosenkami z repertuaru artystki. Dodatkowo publiczność ma szansę zadać bohaterce spotkania również swoje pytania. A wszystko odbywa się w przyjemnej i swobodnej atmosferze bo dobry kontakt z odbiorcami to jeden z największych walorów spotkania.

(Kutnowski Dom Kultury)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: