Znani działacze Lewicy przyjadą na targowicę w Kutnie. Będą mówić o drożyźnie

We wtorek do Kutna przyjedzie kilku znanych polityków Nowej Lewicy. Na konferencji prasowej przy targowicy miejskiej będą mówić między innymi o drożyźnie, chcą także spotkać się z mieszkańcami.

- R E K L A M A -

– Polskie rodziny każdego dnia martwią się o to, co będzie jutro: czy będzie za co wysłać dzieci na wakacje i kupić buty na jesień, czy emerytura, której wartość kurczy się wraz z szalejącą inflacją, starczy na opłacenie rachunków, czy po kolejnej podwyżce raty kredytu rodzina nie straci dachu nad głową – komentują działacze Nowej Lewicy.

Dlatego Lewica w czwartek 30 czerwca ruszyła w wakacyjną trasę z programem Bezpieczna Rodzina. Polityczki i politycy Nowej Lewicy i partii Razem, pokonując 10 tysięcy kilometrów, odwiedzą mieszkańców w stu miastach powiatowych. W naszym regionie spotkania z mieszkańcami odbędą się w Kutnie i Łęczycy.

- R E K L A M A -

– Lewica wie, że troski związane z drożyzną i lękiem o jutro dotykają wszystkich, ale są szczególnie dotkliwe w mniejszych miejscowościach: tam, gdzie nie dociera transport publiczny i trzeba wydawać fortunę na coraz droższe paliwo; tam, gdzie głównym pracodawcą jest budżetówka, w której zarabia się mało i pensje nie starczają dziś na podstawowe potrzeby; tam, gdzie zimą trzeba będzie bankrutować płacąc za opał, jeśli w ogóle da się go kupić – mówi posłanka z Kutna, Paulina Matysiak.

We wtorek w Kutnie odbędzie się konferencja prasowa Lewicy, podczas której przedstawione zostaną założenia i program „Bezpieczna Rodzina” prezentowany podczas wakacyjnej trasy Lewicy. 

- R E K L A M A -

W konferencji oraz wydarzeniu wezmą udział:

  • Paulina Matysiak, kutnowska posłanka Razem;
  • Adrian Zandberg, poseł Razem;
  • Tomasz Trela, poseł Nowej Lewicy;
  • Joanna Wicha, członkini Zarządu Krajowego Razem i pielęgniarka;
  • Agnieszka Smoręda i Rafał Grabski z Zarządu Okręgu Łódzkiego Razem;
  • działacze i działaczki Nowej Lewicy i partii Razem.

(Źródło: Nowa Lewica)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: