reklama
reklama

Znęcał się nad żoną i groził, że ją zabije. Agresor w rękach policji

49-letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak mówi mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin, w poniedziałek 49-letni mieszkaniec gminy Szczawin Kościelny – tuż przy granicy z powiatem kutnowskim- trafił do policyjnego aresztu chwile po tym, jak jego żona zgłosiła interwencję. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę i groził pozbawieniem życia. Został natychmiast zatrzymany.

- R E K L A M A -

Policjanci zajmujący się sprawą, zebrali obszerny materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną przez zatrzymanego. Śledczy nie mieli wątpliwości, że mężczyzna może stanowić zagrożenie dla pokrzywdzonej – relacjonuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska.

49-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Na wniosek Policji i Prokuratora Rejonowego, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

- R E K L A M A -

Źródło: KPP Gostynin

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: