reklama
reklama

Zobacz teledysk do singla „ulotnie” Olka Klembalskiego. Tak artysta spełnia marzenia! [WIDEO]

Tak jak informowaliśmy, w czwartek premierę miał debiutancki singiel Olka Klembalskiego, utalentowanego wokalisty z Kutna, który zrobił prawdziwą furorę w "The Voice Kids". Światło dzienne ujrzał także teledysk do tego wyjątkowego utworu.

Olek Klembalski o swoim singlu:

- R E K L A M A -

Nazywam się Olek Klembalski. Mam 16 lat. Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach i pianinie oraz kształcę się muzycznie w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. W dzieciństwie występowałem w musicalach, mam też za sobą doświadczenie związane z dubbingiem w serialu pod tytułem „Astronauci”. Jestem finalistą IV edycji The Voice Kids oraz laureatem wielu konkursów i festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich. Od jakiegoś czasu komponuję muzykę do własnych utworów. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i radość. W marcu światło dzienne ujrzy mój debiutancki singiel “ulotnie”. Mam w planach tworzyć bardzo dużo muzyki, wydawać piosenki oraz częściej występować publicznie.

Wydanie własnej piosenki od zawsze było moim marzeniem i choć zajęło to trochę czasu bardzo się cieszę, że właśnie singlem “ulotnie” mogę zadebiutować na polskim rynku muzycznym w wieku 16 lat!

- R E K L A M A -

Komponować próbowałem już jakiś czas temu, powstawały pewne melodie, pewien wstęp – wtedy nie wiedziałem, że kiedyś usłyszę go w moim pierwszym singlu! Ponieważ wszystko wziąłem we własne ręce potrzebowałem wsparcia w pisaniu i produkcji piosenki. Wtedy z pomocą przyszła moja dobra koleżanka Maya Wasserman, z którą napisałem muzykę i która zrobiła aranżację i wyprodukowała utwór. Gdyby nie ona, nie wiem, czy mógłbym teraz mówić o jakiejkolwiek piosence.

Tekst specjalnie dla mnie napisała Aleksandra Potrykus, opowiedziałem jej o swoich planach, przeprowadziliśmy wiele rozmów, tak aby wszystko co chciałem przekazać znalazło się w piosence. Opowiada ona o ulotnych chwilach, momentach, które chcemy, aby trwały wiecznie. Niestety upływający czas nam na to nie pozwala. Chcemy zachować wspomnienia i zawarte znajomości jak najdłużej w naszej pamięci, ponieważ często mimo pojawiających się sporów, pamiętamy wspólnie przeżyte chwile. Myślę, że ten tekst ma bardzo uniwersalny charakter, taki, z którym odbiorcy mogą się utożsamiać.

- R E K L A M A -

Jeśli chodzi o sam singiel, utrzymany jest on w dość poważnej stylistyce, chciałem, żeby był on zgodny ze mną i moim gustem muzycznym. Lubię taką podniosłą, a zarazem spokojną muzykę. Słychać w niej wiele instrumentów, a motyw przewodni to pianino i skrzypce. Nie chcę się ograniczać do jednego stylu muzycznego, a przy następnych utworach na pewno spróbuję czegoś innego. Jedno jest pewne, w każdy z nich włożę włożę całe swoje serce.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: