Został pobity, bo zwrócił uwagę o agresywne zachowanie psa. Awantura w Kutnie

Policjanci z Kutna zatrzymali mężczyznę w związku z pobiciem o charakterze chuligańskim. 52-letni mieszkaniec Kutna został zaatakowany z powodu zwrócenia uwagi jednemu mężczyźnie na agresywne zachowanie psa. Na szczęście życiu pokrzywdzonego nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca z Kutna usłyszał już zarzut pobicia. Prokurator objął zatrzymanego mężczyznę dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

- R E K L A M A -

Tuż przed 23:00 dyżurny kutnowskiej komendy przyjął zgłoszenie o agresywnym psie, który miał zaatakować i ugryźć psa zgłaszającego, 52-letniego mieszkańca Kutna. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy, okazało się, że zgłaszający jest ranny. Jak oznajmił, gdy tylko właściciel agresywnego psa usłyszał, że ten zadzwonił pod numer alarmowy, podszedł do niego i kopnął go z całej siły w twarz, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci od razu udzielili pomocy medycznej zgłaszającemu i wezwali na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Po kilku minutach zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu podanego przez poszkodowanego. Funkcjonariusze niezwłocznie zatrzymali 32-latka, który był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Poszkodowany 52-latek po okazaniu wizerunku zatrzymanego mężczyzny potwierdził, że to właśnie on kopnął go w twarz. Na szczęście życiu pokrzywdzonego nie zagraża niebezpieczeństwo.

- R E K L A M A -

Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 32-letniego mieszkańca Kutna. Do czasu wytrzeźwienia trafił do policyjnej celi. W tym czasie funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy w sprawie. 11 sierpnia 2023 roku 32-latek usłyszał zarzut pobicia. Prokurator objął zatrzymanego dozorem policyjnym oraz zakazem kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: